Eğitim Programları

Eğitim programları hakkında daha detaylı bilgi edinebilir miyim?

Eğitim programlarımız hakkında eğitim danışmanlarımızdan telefonla ya da yüz yüze bilgi alabilir, size demo yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için bize talebinizi bildirmeniz yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız size en kısa sürede ulaşacaklardır.

Eğitim programlarını taksitle satın alabilir miyim?

Eğitim danışmanlarımız kanalıyla eğitim sistemlerimizden size ve öğrenciye uygun olan belirlenerek, taksitli bir ödeme planı doğrultusunda üye yapılır, bunun dışında girişimiz bulunmamaktadır.

 

Araştırma Geliştirme Merkezi

Araştırma Geliştirme Merkezi güvenilir bir firma mıdır?

Araştırma Geliştirme Merkezi, eğitim gönüllüleri tarafından kurulmuş bir şirkettir. Öncelikli hedefin doğru yöntemlerle eğitilmiş başarılı bireyler olduğu firmamızda, hayatının önemli bir kısmını eğitimcilikle geçirmiş başarılı bir kadro ile çalışmalar yürütülmektedir. 30 yılı aşkın süredir ayakta olan bir grubun eğitim uzantısı olan Araştırma Geliştirme Merkezi Ankara ve İstanbul’daki ofisleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Bilgilerimize Nereden Ulaşıyorsunuz?

Araştırma Geliştirme Merkezi Eğitim Hizmetleri, Öğrenci ve veli bilgilerine geçmiş dönem katılınan sınavlardan, dersane eğitimlerinden, anket ve değerlendirmeler sonucu oluşan ve sürekli güncellenen genel veritabanımızdan ulaşmaktadır.

Her öğrenci ve veli ziyaret edilmekte midir yoksa sadece belirli öğrenci velilerine mi ulaşılır?

Kadro ve zamanının kısıtlılığından ötürü sadece belirlenmiş öğrencilere ulaşım sağlanabilmektedir. Çağrı merkezimiz tarafından aranmamanıza rağmen yine de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bize açıklayıcı bir mail gönderebilirsiniz. Bu sayede bölgenizde yapılacak ilk çalışmada size ulaşım sağlanacaktır.

Hizmetleriniz ücretli midir?

Hayır. Araştırma Geliştirme Eğitim Hizmetleri’nin hizmetleri ücretsizdir. Fakat evinizde yapılan sunum ve eğitim sürecinde tavsiye edeceğimiz yardımcı kaynak ve eğitim sistemlerine kayıt olmak ve uzun dönemde faydalanmak istediğiniz takdirde taksitli bir ödeme planı ile maliyet ödemesi yapmanız gerekebilir ama hizmet ve sunumlarımızın, evinizde yapılacak eğitimimizin ayrı bir ücreti bulunmamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı veya bir başka kamu kurumuna bağlı mısınız?

Kurumumuz: Araştırma Geliştirme Merkezi Eğitim Hizmetleri özel bir eğitim iştirakidir. Eğitim programlarımız ve yardımcı kaynaklarımız T.C. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını izler. Kurumumuz, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı izni ve sertifikası ile çalışmaktadır. Herhangi bir devlet kurumuna organik bağı bulunmamaktadır.

İptal ve iade süreci ne şekilde işlemektedir?

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın kanunları uyarınca ve imzalanmış sözleşmenizde de belirtildiği üzere 14 gün boyunca deneme ve iptal süreci bulunmaktadır. Bu süreçteki iade ve iptal taleplerinizi yazılı olarak kurumumuzun resmi adresine bildirmeniz gerekmektedir. Bu süre aşıldıktan sonraki iade ve iptal talepleri kanuna göre mümkün olmayacaktır. Detaylı bilgi için bizlere: 4440656 numaralı eğitim danışmanlığı hattımızdan ulaşabilirsiniz.