Ekran Resmi 2014-08-18 20.11.33

Canlı Ders Nedir?

“Canlı Ders”, farklı mekânlardaki öğrenci ve öğretmenin video konferans yöntemiyle ses, görüntü ve doküman paylaşımı yapabildiği çağımızın en modern interaktif eğitim modelidir. Canlı ders, internet üzerinde oluşturulan sanal sınıflarda yapılır. 

Canlı Akademi Nedir?

Canlı Akademi; öğrencilerin okul derslerindeki ve sınavlardaki başarısını artırmak için MEB’in müfredatına göre hazırlanmış senkron (canlı) ve asenkron (kayıttan) eğitim materyallerini bünyesinde bulunduran gelişmiş bir uzaktan eğitim platformudur. 

Bu platformda oluşturulan sanal sınıflara giren öğrenciler, alanlarında uzman öğretmenler tarafından verilen “Canlı Dersler”e katılarak öğretmenlerine sesli ve görüntülü olarak soru sorabilir ya da öğretmenlerinin sorduğu sorulara aynı şekilde cevap verebilir. 

Canlı Akademi’de Neler Var?

Canlı Akademi’de “Canlı Dersler”, Video Dersler, Soru Çözümü Videoları, Konu Testleri, Denemeler ve Rehberlik temel başlıkları altında binlerce eğitim materyali bulunmaktadır. 

Canlı Akademi Kimlere Yönelik?

Canlı Akademi, şimdilik sadece lise (9, 10, 11 ve 12. sınıf) öğrencilerine, lise eğitimini tamamlayıp YGS ve LYS’ye hazırlanan mezunlara, açık lise ve akşam lisesi öğrencilerine hitap etmektedir. Ancak bu bilgi düzeyinde kendini geliştirmek isteyen herkese Canlı Akademi’nin kapıları açıktır. Canlı Akademi’de tüm eğitim materyalleri (Canlı dersler, video dersler, soru çözümü videoları, konu testleri, denemeler…) sınıflara göre düzenlenmiştir. 

Canlı Akademi Ne Kazandırır?

 

  • Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden Canlı Akademi’ye girip eğitim alabilirsiniz.
  • Zamanınızı verimli bir şekilde kullanırsınız. Yolda, trafikte vakit kaybetmezsiniz.
  • Canlı Akademi’yle 365 gün, 24 saat eğitim imkânına sahip olursunuz.
  • Canlı Akademi’yle evinizin konforunda eğitim alırsınız.
  • Canlı derslere katılarak ücretsiz eğitim materyallerine (video soru çözümleri, konu testleri) sahip olursunuz.
  • Etkili ve yetkin bir psikolojik danışma ve rehberlik hizmeti alırsınız.

 

Daha Fazla Bilgi : www.canliakademi.com