ilkdersite_logo

 

İLKDERSİTE NEDİR?  
MEB’in müfredat içeriğine ve öğretim anlayışına uygun bir şekilde hazırlanmış, öğrencinin etkin bir şekilde faydalanabileceği tüm öğrenim alanları düşünülerek tasarlanmış bir sistemdir.

Eğitim-öğretim kalitesi yüksek bir okulda sunulması beklenen eğitim teknikleri öğrencinin kişisel kullanımına uyarlanmıştır.

Set içerisinde, okulda işlenen konular en uygun tekniklerle TV’deki çocuk eğlence programları tadında verilmekte ve eğlenceli interaktif etkinliklerle en iyi şekilde pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

EĞİTİM FİLMLERİ (VCD)
İlkdersite Yardımcı Kaynak Seti’nin VCD’leri, DVD’leri, CD-ROM’ları ve kitapları branşlarında uzman öğretmenler tarafından titizlikle hazırlanmıştır.
VCD’lerde profesyonel tiyatro oyuncuları, çocuk oyuncular, kuklalar, çizgi filmler, animasyonlar ile dersler eğlenceli birer kısa film olarak, her konu ve alt başlıkları ayrı video parçaları (tracklar) halinde kaydedilmiştir. Böylece dersler hiç sıkılmadan, eğlenerek izlenmektedir. Kılavuz kitaplardaki listeler sayesinde ünitelere ve konulara kolayca erişilebilmektedir.

Daha Fazla Bilgi: www.ilkdersite.com