logo

Canlı Derste Nedir?

Online eğitim internet ve teknolojinin kullanılarak zaman mekan sınırlaması olmadan, öğrenmemiz gereken her şeyi anında öğrenmemizi sağlayan bir eğitim modelidir.

Canlı Derste Eğitim uzman öğretmen kadrosuyla eğitimin yeni yüzü olan online eğitim ile çocuklarımızın vazgeçilmezi bilgisayarı ve interneti bir eğitim aracına dönüştürerek daha eğlenceli, öğretici, güvenli, ekonomik kalıcı öğrenmeyi sağlamaktadır.

Canlı Derste rehberlik hizmeti olarak öğrencilerimizin hangi derslerde başarısız olduklarını, sosyal yaşamlarını, hobilerini ,mutluluklarını ve mutsuzluklarını, anne ve babasının genel bilgilerini öğrenci bilgi dosyasına kaydeder.Alanında uzman kadromuzla öğrencilerimizin aileleri ile birlikte öğrenme yeteneklerini ve öz güvenlerinin gelişmesini sağlayarak bireysel başarılarını arttırmaktadır. Canlı Derste Milli Eğitim müfredatını uygulamaktadır. Derslerimiz canlı ve görsel olarak işlenmektedir.Öğrencilerimiz canlı ders işlenirken anlamadıkları konuları soru cevap şeklinde anında öğretmenleri ile paylaşabilirler..Canlı derslerimiz sitemizde video olarak arşivlenmektedir. Konu kaçıran ya da tekrar etmek isteyen öğrencilerimiz videolardan yararlanabilmektedirler.

Öğrencilerimiz ayda iki deneme sınavına girerek biri saniyeli bazlı olup hızlı okuma ve hızlı algılamalarını sağlamaktadır.Diğer sınav ise genel sınav bazlı olup genel başarısını sağlamaktadır. Gereksiz kağıt tüketimi zaman kaybı v.s. gibi nedenleri ortadan kaldırarak her ortamda sınava katılma olanağı sağlamaktadır.Sınav bitiminde sınav analizlerini görüntüleyerek aldığı puanları görmektedirler.

Canlı Derste ile eğitimde fırsat eşitliğini sağlayarak öğrencilerimizin eşit koşullarda eğitimlerine devam etmelerini sağlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi: www.canliderste.com