Kalite Politikamız

Her İş Neticelendirilmelidir

Araştırma Geliştirme Merkezi’nin gündemine yerleşen her işin takibi sıkı şekilde yapılır. Sonuca ulaştırılmamış işlerin şirketlerimizin verimliliğini etkileyeceği düşüncesiyle daima neticeye ulaşma yönünde çaba gösterilir. Çalıştığımız iş ortaklarımız ve müşterilerimize en kısa sürede çözüm üretmek ve mevcut işimizi neticelendirerek, bir sonraki işe konsantre oma bilinciyle hareket edilir.

Eğitim Vazgeçilmezimizdir

Kuruluşunun ana maksadı Türkiye’nin eğitim olanaklarına sahip olmayan noktalarına eğitimi ulaştırmak olan şirketlerimiz, tıpkı Atatürk’ün öngördüğü gibi Türkiye’nin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması ve hatta onları geride bırakması için var gücüyle çalışmaktır. Bu nedenle Koçak Şirketler Grubu’nun hitap ettiği bir müşteri profili ya da hedef kitlesi yoktur. Eğitim herkesin hakkıdır, her birey azami seviyede eğitilmelidir.

Gücümüz İnsan Kaynağımızdır

Büyümemizdeki en büyük etken doğru insan kaynağı seçimi ve insan kaynağına yaptığımız yatırımdır. Bu bilinçle insan kaynağımızın gelişmesi ve kendini geliştirmesine destek olmak kurum politikamızdır. Politikamız doğrultusunda insan kaynağımızla kenetlenerek bire bir iletişim kurmak en önemli farkımızdır.