Kurumsal

Araştırma Geliştirme Merkezi Eğitim Hizmetleri, eğitim alanında uzmanlaşarak ve bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek iletişimde olduğu öğrencilere ve ebeveyn/velilerine değer üretmek için kurulmuştur. Araştırma Geliştirme Merkezi, Türkiye’de dershanelerin de kaldırılmakta olduğu dönemdeki boşluğu en doğru şekilde doldurabilme amacını taşımaktadır.

Bu bağlamda öğrencinin evinde, kendi odasında başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymaksızın çalışabilmesi ve başarıya ulaşması için eğitim programları geliştirmektedir veya farklı kurumlardan bir araya getirerek öğrenciye ve ebeveynlerine sunmaktadır.

Eğitim programlarımız, öğrencilere ve ebeveynlere kendilerinden çağrı merkezimiz aracılığla randevu alınarak karşılıklı uygun olunan gün ve saatte eğitim danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Sunum ortalama 45-50 dakika sürmektedir, bu süreçte gerek planlı ve programlı çalışma yöntemleri, sürekli yenilenen eğitim sistemi hakkında temel bir bilgilendirme yapılır. Bunun yanı sıra öğrencinin başarılı olması için ebeveynlerine düşen görevler ve yardımcı kaynak, çalışma sistemi önerilir.

Öğrencinin ilgi alanı, dikkati ve ders başarısına göre evdeki sunum esnasında eğitim danışmanlarımız, canlı ders, dvd ders veya yazılı kaynaklar gibi sistem öneriminde bulunur. Çalışma programı için kaynak önerirken eğitim danışmanlarımızın bir diğer göz önünde bulundurduğu faktör de ailenin maddi durumudur. Ailenin ödeme gücüne göre 24 aya kadar vadelendirme ile öğrencinin ihtiyacı olacağına kanaat getirilen sisteme başlangıç yapılır.

Bu süreçten sonrası ise telefonla destek ile ilerlemektedir. Maddi olarak yol/ücret/konaklama uzun süreli karşılanabilmesi mümkün olmaması nedenli eğitim danışmanlarımız bu sürecin ardından gereken her türlü yardım ve soru için 4440656 hizmet numaralı çağrı merkezimizden Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Varlığımız Türkiye Cumhuriyeti’nin Eğitimle Gelişmesine Armağan Olsun…

Araştırma ve Geliştirme Merkezi Eğitim Hizmetleri
Yönetim Kurulu

Firma Ünvanı: Araştırma Geliştirme Merkezi Eğitim Hizmetleri Ticaret A.Ş.
Adres: Birlik Mah. 448.Cad. 455.Sok. No:18/A Çankaya, Ankara
Tel: 0.312.496 27 10
Faks: 0.312.496 27 19
Mersis No: 7916525779459152
Sermaye: 100.000 TL
Ödenmiş Sermaye: 100.000 TL
Tek Ortak: Hikmet Koçak